WYBIERAM ŻYCIE
Gabinet Pomocy Psychologicznej
i Terapii
.
Home      Referencje
Panią Kasię poznałam przez przypadek,  chociaż podobno nie ma przypadków. Dzisiaj to rozumiem. Zaczęło się od zwykłej rozmowy o błahych sprawach. Ale gdyby nie tamto spotkanie nie wiem co by się ze mną stało. Takt, cierpliwość i ciepło Pani Kasi sprawiły, że chyba po raz pierwszy w życiu otworzyłam się i pozwoliłam sobie pomóc. Dziękuję.
 
Natalia P.
 
 
Nie lubiłem psychologów. złe doświadczenie. zmieniłem zdanie dzięki Pani Polan. rozmawia jak równy z równym. wreszcie nie czułem się jak wariat, wyrzutek. powoli wracam do życia.
 
Adam W.
 
 
Polecam Panią Katarzynę Polan. To osoba kompetentna i godna zaufania. Bardzo pomogła mi i mojej rodzinie.
 
Anna
 
 
Chciałabym zarekomendować sesje terapeutyczne w Gabinecie "Wybieram Życie" prowadzone przez psychologa Katarzynę Polan. Po długich poszukiwaniach trafiłam na miejsce, w którym czuję się bezpiecznie. Wiem, że muszę jeszcze  wiele zmienić w swoim życiu, ale teraz wierzę, że to możliwe.
 
Jadwiga
 
 
Prawda jest taka, że zostałem niejako zmuszony przez rodzinę do pójścia do specjalisty! I to było najlepsze co mogłem zrobić. Boję się myśleć co by się stało gdybym tego nie zrobił. Nie było ze mną łatwo. uciekałem. kłamałem. Ale Pani Katarzyna potrafiła znaleźć na mnie sposób żeby mi pomóc. Bardzo za to dziękuję. Jestem innym człowiekiem.
 
Waldek
 
 
Wszystko zawaliło mi się na głowę. Totalna rozsypka. Nawet nie wiedziałam od czego zacząć. Nie widziałam wyjścia. Na szczęście trafiłam do Pani Kasi, chociaż na początku nie wierzyłam w to że ktokolwiek może mi pomóc. Tyle lat cierpienia, myślałam już tylko o jednym. Ale Pani Kasia, osoba cierpliwa, małymi krokami wyprowadziła mnie z beznadziejności. Sprawiła, że całe swoje życie zobaczyłam w innym świetle.
 
Zuza
 
 
Pierwszy raz w życiu ktoś mnie zrozumiał, nie oceniał, nie osądził, nie skreślił. Dziękuję Pani Katarzyno...
 
J.